Hoppa till sidans innehåll

Resultat hopptävling 20/3 2016

21 MAR 2016 08:41
Tider och placeringar! Tack till alla duktiga ryttare oavsett resultat!
  • Skapad: 21 MAR 2016 08:41

Startlista kval till ridskolecupen I klass 2 fel tid fel tid Plac
           
Klass 1          
           
1. Matilda Cehic Matilte 0 47,26 0 25,68 1
           
2. Tamara Buzancic Lugano 0 50,58 0 57,93 2
           
3. Nellie Cargill Bella Donna -        
           
4. Nathalie Do Matilte 8 1,16,62      
           
Klass 2 kval          
           
Kat C          
           
1. Emma Bernhede Lad 4 48,12      
           
2. Fanny Tornberg Spikkel 0 50,95 0 23,3 2
           
3. Ayla Demir Mynta 0 57,32 0 34,27 11
           
4. Ebba Stridh Midnight 0 49,88 0 25,72 4
           
5. Eila Boström Elmer 0 48,39 0 26,61 5
           
6. Thea Johansson Lad 4 46,23      
           
7. Julia Månsson Spikkel 0 1,09 0 29,4 8
           
8. Elin Olsson Mynta 0 42,83 0 28,51 7
           
9. Nellie Cargill Midnight 4 100,65      
           
Kat D          
           
1. Malin Holmgren Iris 0 46,67 0 27,15 6
           
2. Johanna Wallin Melody 0 49,33 0 31,17 9
           
3. Evelina Wagner Sussi 12 1,37,92      
           
4. Stina Eriksson Iris 0 49,93 0 24,18 3
           
5. Felicia Merseburg Melody 0 55,95 0 34,88 12
           
Häst          
           
1. Laura Nilsson Filippa -        
           
2. Filippa Olsson Playboy 0 50,02 0 20,46 1
           
3. Donica Gerguri Filippa 4 50,64      
           
4. Alice Wilthorn Playboy 0 49,48 0 33,07 10
           
5 Erika Ljungqvist Charmör    Fortuna 0 54,12  endast fas A    

Vill du sponsra MCR?

Då kan du få din logotype här under ett helt år. Kontakta oss för mer information om sponsorpaket.

Kontakta oss

facebook

motesplats

 

svea_190x150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 Ange alt-text här.

horze

Postadress:
Malmö Civila RF - Ridsport
Jägersro
21237 Malmö

Kontakt:
Tel: 040941850
E-post: This is a mailto link

Se all info