Hoppa till sidans innehåll

Mulletävling

16 APR 2016 16:12
Alla får pris!
  • Skapad: 16 APR 2016 16:12

Startlista Mulle

 Samling 14.30

  1. Tuva Sandqvist                                              Tjatte
  2. Elise Aning Lindeborg                                   Maggan
  3. Alishba Ahmed                                               Caramelle
  4. Jina Nielsen                                                     Felix
  5. Gina Besatari                                                  Sussi
  6. Freja Åberg                                                     Tjatte
  7. Agnes Havskogen                                          Caramelle
  8. Elias Sjöholm                                                  Pella
  9. Alice Ralfelt                                                     Matilte
  10. Evelina Sjöholm                                             Maggan
  11. Alva Högberg                                                   Tjatte

 

 

 

  1. Amelia Walfitz                                                  Patrik
  2. Emel Demir                                                     Matilte
  3. Sandra Lindqvist                                            Belladonna
  4. Luisa Ilane Bennal                                        Chivas
  5. Josefin Fennik                                                Femman
  6. Hedda Krantz Rydahl                                     Patrik
  7. Vlera Salihi                                                      Matilte

 

 

 

  1. Linnea Borggren                                            Melody
  2. Alva Servin                                                      Mynta
  3. Elin Fennik                                                      Midnight
  4. Elisar Hamzi                                                  Femman
  5. Clara Månsson                                              Sussi
  6. Matilda Alonso                                               Maggan
  7. Julia Svan                                                       Patrik
  8. Alma Brag                                                      Caramelle
  9. Angelina Kattab                                             Mynta
  10. Alma Ekenstierna                                          Felix
  11. Aina Sacirovic                                               Melody
  12. Melissa Uysal                                               Elmer
  13. Eda Kurtovic                                                 Bella Donna
  14. Moa Karlsson                                                Midnight
  15. Siri Abrahamsson                                        Femman
  16. Emma Muhie                                                   Wonder
  17. Anna Strömberg                                            Felix
  18. Olga Leander                                                 Sussi
  19. Lea Dadie                                                      Pella
  20. Selin Kucuk                                                    Bella donna
  21. Carolina Bjarndsen                                      Mynta
  22. Julia Lindberg                                                Midnight
  23. Alva Cervin                                                       Melody
  24. Julia Månsson                                                Lad              
Skribent: Bertil Sjödin
Epost: This is a mailto link

Vill du sponsra MCR?

Då kan du få din logotype här under ett helt år. Kontakta oss för mer information om sponsorpaket.

Kontakta oss

facebook

motesplats

 

svea_190x150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 Ange alt-text här.

horze

Postadress:
Malmö Civila RF - Ridsport
Jägersro
21237 Malmö

Kontakt:
Tel: 040941850
E-post: This is a mailto link

Se all info