Hoppa till sidans innehåll

Startlistor till hopptävling 22 november.

21 NOV 2015 12:38
Samling 14.00 Söndag 22/11
  • Skapad: 21 NOV 2015 12:38

Startlista Hopptävling Söndag 22/11

Klass 1 Ponny.

1. Lisa Ever Banke                                                   Blackie
2. Elin Olsson                                                           Mynta
3. Lucia Tanaka                                                        Calvados
4. Jamie Sandh                                                         Felix
5. Sabrine El-ghali                                                    Tony
6. Matilda Cehic                                                       Matilte
7. Felicia Merseburg                                                Sussi
8. Ayla Demir                                                            Blackie

Klass 2 Ponny.

  1. Stina Eriksson                                                     Iris
  2. Emma Bernhede                                               Anna-Bella
  3. Julia Månsson                                                    Lad
  4. Nellie Cargill                                                       Midnight
  5. Agnes Andersson                                              Mynta
  6. Alva Andersson                                                 Felix
  7. Johanna Wallin                                                 Melody
  8. Donika Gerguri                                                 Tony
  9. Alice Wilthorn                                                  Sussi

10. Stella Kolgjini                                                    Iris

11. Thea Johansson                                                Lad

Klass 2 Häst

  1. Victoria Johansson                                          Lugano
  2. Malou Hörgerud                                              Lady
  3. Anna Cehic                                                       Claudina

Klass 3 Ponny

  1. Fanny Thornberg                                            Calvados
  2. Filippa Olsson                                                  Anna-Bella
  3. Ebba Stridh                                                      Midnight
  4. Malin Holmgren                                             Melody

 

 

 

Klass 3 Häst

  1. Sofie Larsson                                                    Filippa
  2. Laura Nilsson                                                    Cinzano
  3. Matilda Dahlström                                          Toulouse
  4. Sara Ekman                                                       Apollo
  5. Sabrina Bang                                                    Filippa
  6. Linnea Livman                                                  Cinzano

 

Klass 4 Privat

  1. Patricia Nydahl                                                Janne
Skribent: Bertil Sjödin
Epost: This is a mailto link

Vill du sponsra MCR?

Då kan du få din logotype här under ett helt år. Kontakta oss för mer information om sponsorpaket.

Kontakta oss

facebook

motesplats

 

svea_190x150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 Ange alt-text här.

horze

Postadress:
Malmö Civila RF - Ridsport
Jägersro
21237 Malmö

Kontakt:
Tel: 040941850
E-post: This is a mailto link

Se all info