Hoppa till sidans innehåll

Mulletävling 18/6

17 JUN 2016 21:35
  • Skapad: 17 JUN 2016 21:35

Mulletävling startlista

Klass 1

1 Evelina Sjöholm                                                    Pella

2 Alva Högberg                                                       Tjatte

3 Alice Ralfelt                                                          Maggan

4 Elias Sjöholm                                                        Pella

5 Ida Bengtsson                                                       Tjatte

 

Klass 2

6 Amelia Walfitz                                                     Matilte

7 Gina Besartari                                                      Bella Donna

8 Nicole Tuvebrant                                                  Felix

9 Ella Olsson                                                            Patrik

10 Valentina Stankovic                                            Matilte

 

Klass 3

11 Moa Karlsson                                                     Caramelle

12 Angeline Khattab                                                Mynta

13 Danya Mohsen                                                   Sussi

14 Elin Pap                                                              Pella

15 Josefin Fennick                                                   Patrik

16 Julia Svan                                                            Iris

17 Amina Rajkovan                                                 Anna Bella

18 Matilda Rasoul                                                   Maggan

19 Klara Månsson                                                   Mynta

20 Wilma Hedlund                                                  Sussi

21 Julia Shwan                                                         Felix

22 Nadia Al-suhelly                                                 Ludda

23 Istabrak Hassan                                                  Anna Bella

24 Sandra Lindqvist                                                 Bella Donna

25 Daniella Espinoza                                               Caramelle

26 Hanna Karlsson                                                  Midnight

27 Linnea Rasoul                                                     Maggan

28 Alma Ekenstierna                                               Melody

29 Caroline Bjarnason                                            Mynta

30 Selsebil Hassan                                                   Sussi

31 Anna Strömberg                                                 Felix

32 Sanna Ali                                                            Ludda

33 Keyla Espinoza                                                    Midnight

Skribent: Bertil Sjödin
Epost: This is a mailto link

Vill du sponsra MCR?

Då kan du få din logotype här under ett helt år. Kontakta oss för mer information om sponsorpaket.

Kontakta oss

facebook

motesplats

 

svea_190x150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 Ange alt-text här.

horze

Postadress:
Malmö Civila RF - Ridsport
Jägersro
21237 Malmö

Kontakt:
Tel: 040941850
E-post: This is a mailto link

Se all info