Hoppa till sidans innehåll

Startlistor till söndagen 11/10.

10 OKT 2015 14:00
Vi samlas 14.00 för att bygga banan! LYCKA TILL ALLA!
  • Skapad: 10 OKT 2015 14:00

Startlista  till  hopptävlingarna den 11 oktober

Klass 1  Blåbär  med ledare

1 Liv Åberg                                   Chivas

2 Tilde Severinsson                       Patrik

3 Liv Hovstadius                           Maggan

4 Amelia Walfisz                          Wera

5 Freja Åberg                               Chivas

6 Ella Olsson                               Patrik

7 Moa Karlsson                           Maggan

 

Klass 2 Blåbär

1 Caroline Bjarason                   Pella

2 Matilda Alonso                        Blacky

3 Alma Ekenstierna                   Sussi

4 Ayla Demir                             Caramelle

5 Eda Kurtovic                            Mynta

6 Malte Zetterström                    Matilte

7 Johanna Bergstrand-S             Maggan

8 Cornelia Olsson                       Felix

9 Natalie Do                                Pella

10 Julia Lindberg                         Blacky

11 Melissa Uysaid                      Sussi

12 Emma Isaevski                       Iris

13 Celin Kucuk                           Felix

14 Angelina Kattab                     Matilte

15 Sara Peeker                          Chivas

16 Selma Kurtovic                      Wera

17 Hedda Krantz- Ryd.               Blacky

18 Alva Cervin                            Mynta

19 Elena Skantz                        Caramelle

20 Stella Norberg                       Iris

21 Hanna Karlsson                     Ludda

22 Nadia Al Suhelly                    Wera

23 Emel Demir                           Patrik

24 Ylva Åberg                            Caramelle

25 Ajna Sacirovic                       Felix

26 Anton Herlöfsson                   Iris

27 Leia Johnsson                       Matilte

28. Linn Johnsson                      Sussi                  

 

Klass 1

1 Matilda Cehic                     Midde

2 Linnea Borggren                 Melody

3 Lisa Gren Bank                   Blacky

4 Felicia Mersseburg              Midde

5 Lucia Tanaka                      Calvados

6 Filippa Svan                        Filippa

7 Agnes Andersson                Mynta

8 Alva Andersson                   Melody

9 Tuva Sahlen                        Midde

 

Klass 2

1 Thea Johansson                  Lad

2 Nellie Cargille                     Midnight

3.Evelina Wagner                  Sussi

4 Alice Wilthorn                      Lad

5 Donica Gegors                    Cinzano

6 Sabrine El Ghali                  Lady

7 Anna Cehic                        Claudina

 8  Laura Nilsson                    Filippa

9  Johanna Ljung                   Cinzano

10 Malou Högerud                  Lady

 

Klass 3

1 Sara Ekman                       Anna-Bella

2 Fanny Thornberg                Melody

3 Tess Lindgren                    Cooper

4 Linnea Livman                    Claudina

 5 Mathilda Dahlström            Wish

 6 Kayleigh Mildner                Min-san

7 Sandra Bodanowicz             Lugano

8. Sophie Larsson                  Thor

9. Ellinor Christensson            Cooper

10. Ebba Stridh                      Claudina

 

Privathästar

Thea   Johansson                        Rutger

Jessica   Ericsson                       Enzo

Skribent: Bertil Sjödin
Epost: This is a mailto link

Vill du sponsra MCR?

Då kan du få din logotype här under ett helt år. Kontakta oss för mer information om sponsorpaket.

Kontakta oss

facebook

motesplats

 

svea_190x150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 Ange alt-text här.

horze

Postadress:
Malmö Civila RF - Ridsport
Jägersro
21237 Malmö

Kontakt:
Tel: 040941850
E-post: mcr@malmocivilarytta...

Se all info